Made in Italy

Bowl i rrumbullakët në mermer satirë të bardhë Carrara të bërë në Itali - Delly

  • Made in Italy
  • Kod: DELLY
lek 9.599,78 lek 11.293,86 -15%
Material mermer
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm) 12.5
Thellësia (cm) 12.5
Lartësia (cm) 5

Tas me dizajn të rrumbullakët prej mermeri të bardhë saten Carrara Prodhuar në Itali.

Tas i rrumbullakët karakterizohet nga mermeri i bardhë Carrara i bardhë i përdorur për realizimin e tij. Isshtë një copë unike pasi çdo bllok mermeri është i ndryshëm në damarë dhe hije. Mermeri i përdorur për realizimin e produktit vjen nga gurorja Poggio Silvestre e cila është një burim i mermerit të bardhë të cilësisë parë të klasifikuar që nga shekulli i kaluar.
Lindur nga duart e artizanëve italianë të specializuar për breza të tërë në përpunimin e mermerit dhe për këtë arsye çdo ndryshim në formë dhe ngjyrë duhet të konsiderohet si një garanci e zejtarisë.

Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë. Mos e vendosni në pjatalarëse.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në