Made in Italy

Bufe dhome ndenjeje ne Mdf dhe suport me 4 kembe Made in Italy - Teresina

  • Made in Italy
  • Kod: TERESINA
lek 357.217,36 lek 446.521,69 -20%
Material mdf, dru tuliperi i fortë
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 135

Bufe dhome ndenje me guaske mdf, 4 dyer dhe rafte te brendshem Prodhuar ne Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes me një stil modern tërësisht i prodhuar në Itali i përbërë nga këmbë hekuri me finiturë nikel dhe guaskë në mdf të bardhë të kompletuar me dorezë në dru tuliperi solid me finiturë nikel dhe rafte të brendshëm në mdf. Përdorimi i materialeve të thjeshta por rezistente e transformon këtë prodhuar në mobilje me shkathtësi të madhe dhe një pamje tërheqëse dhe interesante . Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i konceptuar për të ushtruar përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar mobiljet në mënyrë ekskluzive sipas shijeve dhe nevojave tuaja.

Ky komplement dekorativ elegant për ambientin e ndenjes ofron funksionalitet të madh, si dhe një estetikë magjepsëse dhe tejet avangarde , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja ideale e arredimit për ata që kërkojnë një mobilje elegante dhe praktike në të njëjtën kohë.
  • bazament qymyr druri, guaskë qymyr druri sablé dhe dyer prej lisi fshati.
  • Produkte që mund t'ju interesojnë
    Email Newsletter
    Regjistrohu në buletinin tonë