Made in Italy

Bufe me Strukturë në Mdf të Bardhë 2 Këmbë Hekuri Prodhuar në Itali - Koral

  • Made in Italy
  • Kod: CORALLO
lek 264.861,58 lek 331.076,98 -20%
Material mdf, dru tuliperi i fortë
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune

Bufe dhome ndenje ne mdf me doreze druri te forte 3 ose 2 dyer Prodhuar ne Itali.

Bufe dhome ndenje totalisht e prodhuar ne Itali me kembe hekuri ne finiture nikel , guaske ne mdf te bardhe kompletuar me dyer me doreze ne dru tuliperi te ngurte me mbarim kanali prodhuar në Itali nëpërmjet përdorimit të punimeve cilësore dhe materialeve të kombinuara me shijen e rafinuar të një dizajni bashkëkohor. Ky bufe është i disponueshëm në dy madhësi të ndryshme me dy ose tre dyer dhe rafte të brendshëm.

Ky komplement dekorativ elegant për zonën e ndenjes ofron funksionalitet të madh, si dhe një estetikë magjepsëse dhe tejet avangarde , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja ideale e arredimit për ata që kërkojnë një mobilje elegante dhe praktike në të njëjtën kohë. Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i konceptuar për të ushtruar përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar mobiljet në mënyrë ekskluzive sipas shijeve dhe nevojave tuaja.

Madhësitë e disponueshme:
  • L 180 x P 54 x H 75 cm (3 dyer);
  • L 120 x P 54 x H 75 cm (2 dyer).
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë