Made in Italy

Bufe në Melamine me Dyer të Mbuluara Pasqyra Prodhuar në Itali - Ester

 • Made in Italy
 • Kod: ARCADIA
Lekë 171,000 Lekë 213,750 -20%
Material Melamine, mdf dhe xhami
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 80

Bufe moderne në melamine me dyer me pasqyrë Prodhuar në Itali.

Kompeti tërësisht i prodhuar në Itali me strukturë melamine , 3 dyer MDF me një raft praktik brenda secilës, i mbuluar me xham me efekt pasqyre me dekorim gjeomatik dhe bazamenti ose këmbët në metal të lyer me ngjyrë të zezë . Një dizajn i thjeshtë dhe thelbësor, por në të njëjtën kohë me një ndikim të fortë vizual dhe me një elegancë të paparë, i projektuar për çdo zonë të shtëpisë në të cilën luan një rol funksional duke ju lejuar të organizoni çdo objekt brenda saj, por në të njëjtën kohë një rol dekorativ. pasi kompleton arredimin ne menyre origjinale dhe te rafinuar fale personalitetit te tij modern dhe imponues .

Dyert e mrekullueshme në përfundimin e pasqyrës pasurojnë estetikën e produktit duke i dhënë dritë dhe shkëlqim të gjithë dhomës ndërsa dekorimi kreativ me linja gjeometrike që karakterizon sipërfaqen është thelbësor për të krijuar një ndjenjë dinamizmi, duke e bërë formën rigoroze të bufesë më të butë. .

Përfundimet në dispozicion :
 • strukturë gri pëllumb dhe pasqyrë bronzi;
 • struktura antracit dhe pasqyra e tymosur.
Opsionet e disponueshme:
 • Baza 5 këmbë;
 • Baza 2 këmbë;
 • baza e sajë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro