Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Coasters moderne në Mermer me ngjyra Made në Itali, 2 copë - Nessa

Kod: NESSA
lek 6.179,73 lek 8.372,53 -26%

madein_italy

- +
Material
mermer
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm)
10
Thellësia (cm)
10
Lartësia (cm)
1
Viadurini Kitchen

Mbajtëse të rrumbullakëta në mermer të kuq, rozë, jeshil ose të zi me tapë themelore, 2 copë, Prodhuar në Itali

Dy mbathje të rrumbullakëta karakterizohet nga një dizajn elegant dhe inovativ dhe i bërë nga mermer i çmuar me cilësi të lartë . Këto janë pjesë unike pasi çdo bllok mermeri i përdorur ndryshon nga të tjerët për venat dhe nuancat.
Çdo produkt është gjithashtu i punuar me dorë nga profesionistë të specializuar për breza në përpunimin e mermerit.

Në dispozicion në 4 ngjyra të ndryshme.

  • mermer i kuq;
  • mermer rozë;
  • mermer i gjelbër;
  • mermer i zi.

Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë. Mos e vendosni në pjatalarëse.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi