Made in Italy

Countertop lavaman në qeramikë të punuar me dorë në raku në Itali, Ramon

  • Made in Italy
  • Kod: RAMON2
lek 103.919,84 lek 122.258,64 -15%
Material balta raku
Masat L 40 x P 40 x H 13 cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Mbytet e banjës me banesë countertop moderne në Itali, Ramon
Lavaman banjo countertop bërë dhe u kthye në Itali në raku qeramikë ari të errët.

Falë modelit të tij modern dhe egocentrik, do të jetë në gjendje të sigurojë banjën tuaj duke u bërë vetë protagonist.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në