Made in Italy

Countertop me një vrimë ose lavaman i montuar në mur në qeramikën me ngjyrë Leivi

 • Made in Italy
 • Kod: LEVILAVABO
lek 43.194,57 lek 50.817,14 -15%
Material qeramike
Koha e dërgimit 3 javë për të bardha me shkëlqim / 4-5 javë për ngjyrat e tjera
Ky lavaman dizajni përmban një vrimë qendrore për çezmën dhe mund të jetë i montuar në mur ose mund të përdoret si një lavaman countertop . Shtë në dispozicion në dimensione të ndryshme.
Sanitarët dhe mbytet e koleksionit Leivi janë ideale për ata që janë në kërkim të një stili minimal dhe thelbësor . Karakteristika kryesore e kësaj linje është profili jashtëzakonisht i hollë që kontribuon për të dhënë një veshje të pastër dhe të zoti. Teknika dhe dizajni bashkohen për të rikrijuar stile të pazakonta pa lënë pas dore funksionimin dhe lehtësinë e përdorimit.

Prodhimi i bërë plotësisht në Itali garanton cilësinë dhe kohëzgjatjen me kalimin e kohës, falë edhe përdorimit të një materiali veçanërisht të rekomanduar për realizimin sanitar, porcelani i qelqtë . Bëhet fjalë për një lloj qeramike me xham të gatuar në 1200 ° , i njohur për rezistencën e tij tipike ndaj acidit, nxehtësisë, gungave dhe gërvishtjeve . Cilësi që lejon përdorimin e lavamanit pa frikë se prish sipërfaqen. Alsoshtë gjithashtu higjenik , i lehtë për tu pastruar dhe nuk zbehet me kalimin e kohës.

Ato janë në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme midis jush mund të zgjidhni të rregulloni artikullin sipas nevojave tuaja:
 • e bardhë mat;
 • shkëlqim të bardhë;
 • e zezë mat;
 • e zezë me shkëlqim;
 • gray;
 • Kastor;
 • toupe;
 • gri perla.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në