Made in Italy

Countertop modern ose lavaman i montuar në mur në Oliena qeramike me ngjyrë

 • Made in Italy
 • Kod: OLIENALAV
lek 61.541,65 lek 76.927,06 -20%
Material qeramike
Koha e dërgimit 3 javë për të bardha me shkëlqim / 4-5 javë për ngjyrat e tjera
Lavamani Oliena mund të përdoret si në mbështetës ose i fiksuar në mur . Shtë e mundur të personalizoni ngjyrën e saj, duke zgjedhur midis atyre që ofrohen, për ta përshtatur atë në mënyrë të përsosur me kontekstin në të cilin futet.
Kina qelqi është një lloj i veçantë i qeramikës me xham të gatuar në 1200 ° dhe rekomandohet veçanërisht për prodhimin e sanitare, falë cilësisë së tij . Shtë një material higjenik i lehtë për tu pastruar , rezistent ndaj gungave , gërvishtjeve , nxehtësisë dhe acideve dhe nuk zbehet me kalimin e kohës. Përpunimi ekspert i këtij materiali që zhvillohet plotësisht në Itali , lejon krijimin e një sanitare jashtëzakonisht funksionale, por me një ndikim të fortë estetik në të njëjtën kohë. Oline karakterizohet nga një kujtesë për format tradicionale, të rishikuara në një çelës modern .

Ngjyrat e disponueshme :
 • e bardhë mat;
 • shkëlqim të bardhë;
 • e zezë mat;
 • e zezë me shkëlqim;
 • gray;
 • Kastor;
 • toupe;
 • gri perla.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në