Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Countertop dhe lavamani i mureve në Maida të bardhë ose me ngjyrë qeramike

Kod: MAIDALAV
lek 54.919,79 lek 82.429,54 -33%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Koha e dërgimit
3 javë për të bardha me shkëlqim / 4-5 javë për ngjyrat e tjera
Viadurini Bathroom
serinë Maida ekziston një përsosje zyrtare e prerjes së prirur të përparme që jep hijeshi dhe impuls. Shtë një seri e rëndësishme e mbytet, gjithashtu falë sipërfaqeve anësore dhe shumëllojshmërisë së dimensioneve, që është përgjigja ideale për nevojat e ndryshme të hapësirës dhe funksionalitetit.

Mbytet e banjës së countertop dhe mur karakterizohen nga një dizajn modern dhe i thjeshtë , i aftë të përshtatet me çdo lloj hapësire dhe mobilje. Aspekti dekorativ është i kombinuar në mënyrë të përkryer me funksionalitetin i cili është një tipar thelbësor për banjën. Përdorimi i qelqit qelqor , lloj i veçantë i qeramikës me xham të gatuar në 1200 ° , lejon përdorimin e këtij lavamani pa pasur frikë se prish sipërfaqen. Shtë një material rezistent ndaj acidit, nxehtësisë, gungave dhe gërvishtjeve dhe nuk zbehet jashtë orarit. Alsoshtë gjithashtu higjenik dhe i lehtë për tu pastruar .
Prodhimi i prodhuar plotësisht në Itali garanton standarde me cilësi të lartë dhe kohëzgjatje jashtë orarit.

Possibleshtë e mundur të personalizoni artikullin duke zgjedhur nga ngjyrat e mëposhtme:
  • e bardhë mat;
  • shkëlqim të bardhë;
  • e zezë mat;
  • e zezë me shkëlqim;
  • gray;
  • Kastor;
  • toupe;
  • gri perla.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi