Made in Italy

Countertop qeramike e bardhë me shkëlqim me model snakeskin, e bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: GLOSSY 3
lek 119.208,85 lek 162.865,61 -27%
Material qeramikë
Masat L59,5xW43xH (ana e poshtme) 9 H (ana më e lartë) 18,5 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Larja e bardhë e pllakave me pllaka qeramike e bërë në Itali me shkëlqim
Lavaman i pjerrët, me një formë të butë dhe të zgjatur, e karakterizuar nga një rrjedhje e vazhdueshme e rrjedhjes së ujit.

Ky lavaman mund të personalizohet duke zgjedhur midis përfundimeve të ndryshme dhe dekoratave: të kërkoni informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar shkruani në klienti@viadurini.it.

Matjet: L 59,5 x W 43 x H të ulët 9H të lartë 18.5 cm

NB: Për pastrimin rekomandohet të përdorni produkte jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimin.
Tiftet nuk përfshihen në çmim.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në