Made in Italy

Cushion Gel Soft Air memorie hipoalergjike

 • Made in Italy
 • Kod: Soft
Lekë 10,064 Lekë 11,182 -10%
Masat 73x42x13
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune nga marrja e porosisë
Linja e jastëkëve nga propozimi Viadurini.it përfaqëson bashkimin perfekt të Teknologjisë, Natyrës dhe Komfortit. Forca e këtyre jastëkëve është MemoryForma, materiali i tyre realizohet përmes mykut shkumës. MemoryForma një material viskoelastik është i frymëmarrjes dhe i ndjeshëm ndaj nxehtësisë, i cili përveçse është plotësisht hipoallergjik, lejon një shpërndarje të saktë të peshës së pjesëve të trupit që duhet të mbështesin, duke dhënë një ndjenjë lehtësimi të butë dhe të ëmbël.
Këta jastëkë cilësorë janë modeluar sipas trupit të atyre që e përdorin, duke rifituar formën e tij origjinale çdo herë që janë zgjuar, duke lehtësuar dorin nga shpina, qafa dhe shpatullat. E gjithë kjo është e mundur falë karakteristikave të kujtesës së formës, linjave ergonomike dhe shpimit.
Ato dallohen jo vetëm për cilësinë e materialit të përdorur, por edhe për risitë teknologjike të futura për realizimin e këtij lloj produkti.

Një jastëk inovativ i bërë me teknologjinë më të fundit. Soft Air është i përbërë nga një xhel modern i ngurtë gome i ndërlidhur, ultra i butë dhe ultra rezistent.
I shkumëzuar në myk me procese të fundit, dhe kështu vjen siç e shihni gati për t'u përdorur në kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën.
Me këtë teknologji, presionet rivendosen aty ku pesha rritet dhe kontakti i specieve sipërfaqësore contempola zgjeron duke rritur rehatinë dhe freskinë e jastëkut.
Në mëngjes zgjoheni duke u ndjerë i lodhur dhe pak i pushuar, pavarësisht disa orësh gjumë?
Kjo është për shkak të një gjumi të keq.
Për relaksim të plotë dhe rehati optimale, një jastëk i mirë është thelbësor.
Project Night ofron aleatët më të mirë për një pushim cilësor!

PSE BLERJE:
 • frymëmarrje dhe rezistente
 • hipoalergjike
 • testuar dermatologjikisht
 • nxit qarkullimin
 • raporti i shkëlqyer cilësi / çmim
 • miqësore me mjedisin
 • Dorëzimi për 5 ditë pune
 • teknologjia MemoryForma
 • Prodhuar në Itali
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro