Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dafne e varur me varëse të bardhë, me dizajn modern, 36x36 cm, përfundojë sateni

Kod: DAFNE BIANCO SATINATO
lek 17.143,75 lek 24.021,18 -29%

madein_italy

- +
Material
PMMA
Masat
L 36 x H 34 x P 36 cm
Ngjyrë
saten te bardhe
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Lighting
Dafne e varur me varëse të bardhë, me dizajn modern, 36x36 cm, përfundojë sateni
Lampdo llambë "Dafne" është një pjesë unike e artit modern. Ajo vjen nga një fletë pleksiglase PMMA e pastër 100% e pastër.
Karakteristikat e pleksiglës (izolim termik i papërshkueshëm nga uji, i papërformueshëm, i pandryshueshëm, izolimi termik) e bëjnë këtë artikull një pjesë mobiljesh shumë të gjithanshme. Shkëlqimi dhe shkëlqimi i saj mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës. Plexiglasa PMMA nga polimeret e virgjëra të përdorura është jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe anti-bakteriale. 100% e riciklueshme, përputhet me UNI EN 71-3: 200. Projektuar , zhvilluar dhe prodhuar në Itali me materiale italiane .

Prodhuesi :
Ky artikull është bërë nga një kompani italiane e cila është e përqendruar fuqimisht në evolucionin e tendencave të projektimit dhe në funksionalitetin e Plexiglas . Falë përvojës së fituar në dy gjenerata, është në gjendje të shndërrojë një koncept në një objekt: orendi, pajisje shtesë, ndriçim ... të gjitha sendet thelbësore në peizazhin vendas.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi