Made in Italy

Darkë Laminam Tavolinë me Strukturë Alumini Prodhuar në Itali - Bavari

 • Made in Italy
 • Kod: BAVARIA
lek 129.241,11 lek 152.048,36 -15%
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Material i sheshtë Qeramike Laminam
Materiali bazë Alumini

Tavoline kuzhine ne laminam qeramike dhe alumini Prodhuar ne Itali, cilesore.

Tavolina e darkës e prodhuar në Itali me majë laminami (trashësi 20 mm) e pajisur me një mbështetëse xhami të llakuar me shkëlqim dhe bazë alumini të llakuar pluhur epoksi të bardhë. Një ide e thjeshtë dhe minimale mobilimi që, falë madhësisë së saj të vogël, ofron mundësinë e pasurimit dhe dekorimit edhe të dhomave më të vogla me personalitet. Veçori e tij është maja e mrekullueshme që i jep produktit elegancën dhe anën themelore funksionale falë një sipërfaqe revolucionare qeramike të krijuar përmes një përzierje gresi prej porcelani që lejon marrjen e një topi rezistent ndaj tretësve, dezinfektuesve dhe detergjenteve, si dhe ndaj gërvishtjeve dhe gërvishtjeve të thella . Alsoshtë gjithashtu veçanërisht e thjeshtë dhe e shpejtë për tu pastruar, duke arritur të mbajë të pandryshuara karakteristikat e tij të veçanta.

Përfundon në dispozicion:
 • toka e vatrave;
 • kripë vatrash;
 • Guri i Savojës;
 • Statuja e bardhë.
Madhësitë e disponueshme:
 • L 138 x P 90 x H 76,5 cm;
 • L 160 x P 90 x H 76.5 cm.
Shënim : pjesa e sipërme e tryezës dhe baza janë në dispozicion në një gamë të gjerë përfundimesh të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në