Dekorime lulesh luksoze të pjesës qendrore të gjysmësferës metalike argjendi - Floriano

  • Kod: FLORIANO1
Lekë 25,699 Lekë 32,124 -20%
Material metalike
Koha e dërgimit 7 dite
Gjatësia (cm) 36
Thellësia (cm) 36
Lartësia (cm) 17

Pjesa qendrore e gjysmësferës në metal argjendi me dekorime me lule, luks.

Ky element qendror me një formë funksionale të hemisferës përmban një dizajn me dekorime me lule për një pamje të sofistikuar dhe bashkëkohore.
Me një pamje luksoze dhe elegante , është bërë tërësisht prej metali argjendi.

Pjesa qendrore përfaqëson një pjesë të mobiljeve për shtëpinë, dhe veçanërisht për kuzhinën, e thjeshtë dhe me efekt të madh, e aftë për ta bërë atmosferën e dhomës më mikpritëse.
Shtë një shtesë dekorative që mund të përdoret çdo ditë ose për raste të veçanta, duke e përshtatur atë me stilin e mobiljeve të sugjeruar nga konteksti.

Aksesorët e mobilimit janë objekte të projektimit me një detyrë të çmuar zbukuruese, thelbësore për të karakterizuar mjedisin me stilin dhe shijen tuaj.
Prandaj, ato duhet të zgjidhen jo në bazë të modës së momentit, por duke marrë parasysh ekuilibrin midis funksionalitetit dhe estetikës.
Një artikull i vogël dekorativ, në fakt, është në gjendje të sjellë rezultate të mëdha në një nivel emocional dhe mikpritës në mjedisin e destinacionit.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro