Made in Italy

Karrocë moderne ushqimore me 2 rafte L 60,5 cm në pleksiglas, Diso

  • Made in Italy
  • Kod: DISOGRANDE
lek 23.282,18 lek 27.390,80 -15%
Material PMMA
Masat L 36 x H 34 x P 36 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Karrocë ushqimore L 60,5 cm: Diso
Karrocë ushqimore praktike dhe e gjithanshme e bërë me plexiglass 100% nga polimeri i virgjër, i përbërë nga 2 rafte duke e bërë atë shumë të dobishëm si karrocë ndihmëse në hapësirën shtëpiake.
Shkëlqimi dhe shkëlqimi i saj ruhen të pandryshuar dhe të pandryshuar me kalimin e kohës. PMMA pleksiglas i përdorur nga polimeri i virgjër është jo toksik, hipoallergjik, pa aromë dhe antibakterial. 100% e riciklueshme. Mendim, projektuar dhe bërë në Itali me materiale italiane.

Matjet e saj janë: L 60,5 x P 39,5 x H 64 cm.
Ngjyra e disponueshme është transparente.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në