2 tabaka projektimi në lëkurë të zezë 41x28x5cm dhe 45x32x6cm Anastasia

  • Kod: ANASTASIA NERO
lek 42.111,61 lek 52.639,51 -20%
Material lëkurë
Masat L.41 / 45 x H.5 / 6 x P.28 / 32 cm
Ngjyrë e zezë
Koha e dërgimit 7 dite
2 tabaka projektimi në lëkurë të zezë 41x28x5cm dhe 45x32x6cm Anastasia
Eleganca, stili dhe dizajni në tryezë? Zgjidhni tabaka Anastasia! Një tryezë e shtruar mirë ka sharmin e saj dhe e bën çdo vakt të veçantë. Koha e darkës është zakonisht një nga disa momentet e ditës në të cilën mblidhet e gjithë familja. Për të shfrytëzuar sa më shumë këtë rast të rëndësishëm, duke e bërë atë edhe më të veçantë, është e rëndësishme të vendosni në tryezë pjatat e këndshme për t’i parë, por në të njëjtën kohë edhe funksionale. Tabaka Anastasia është një shembull i shkëlqyeshëm: ka një vijë pa kohë dhe mund të përdoret për shumë qëllime.
Karakterizohet nga një dizajn tipik italian dhe karakterizohet nga një linjë e matur, por e rafinuar. Përdorni atë për të shërbyer salcat e derdhura në enë speciale ose për të sjellë te të ftuarit kokotte që përmbajnë soufflé të shijshme ende të ngrohta dhe të gatshme për shije. Kjo tabaka përdoret gjithashtu për të shërbyer enë të ndryshme të erëzave drejtpërdrejt në tryezë duke shmangur pasurimin e drejtpërdrejt të ushqimeve me aromë që jo të gjithë mund t’i pëlqejnë. Tabaka Anastasia është një ide elegante për dhurata për të gjithë ata që duan detaje me shije që gjithmonë bëjnë ndryshimin.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë