Made in Italy

Diametri i Mirrorit për Dizajnin e Rrumbullakët 200 cm Made in Italy - Coriandolo

  • Made in Italy
  • Kod: CORIANDOLOTONDO
lek 550.301,70 lek 647.413,76 -15%
Material gotë
Masat diametri 200 cm
Koha e dërgimit 3 javë pune

Pasqyrë e rrumbullakët në mur me stil modern, e bërë në Itali me dorë.

Pasqyra është një pjesë e mobiljeve që luan një rol themelor në shtëpi: dekoroj dhe zbukuro; kjo është arsyeja pse në shumicën e rasteve zgjidhet për vlerën e tij estetike sesa për funksionalitetin e tij.

Kjo pasqyrë e madhe murale kombinon funksionalitetin dhe estetikën , falë punës së aftë të artizanëve italianë. Realizohet në Itali me materiale me cilësi të lartë .
Kjo pasqyrë është bërë nga dy elemente të përputhura të përbërë nga panele xhami ku alternohen bende të pasqyruar dhe brez transparent.
Bandat transparente lejojnë të shohin pjesën e pasme.

E përkryer për të furnizuar çdo lloj ambienti me një mobilje luksoze të bërë në Itali , nga zona juaj e jetesës, në dhomën e gjumit, hyrjen ose zyrën tuaj.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në