Made in Italy

Diametri i pezullimit të dizajnit të çelikut antik 450 mm - Materia Aldo Bernardi

  • Made in Italy
  • Kod: MATERIA4
Lekë 48,575
Material çeliku antik
Koha e dërgimit 14 ditë pune
Peshë 4500 gr
Prizë dhe lloji i rrymës E27 Fuqia 70 W
Indeksi i mbrojtjes (IP) 20
Shkalla e mbrojtjes unë
Masat e llambës Diffuser: L 450 x P 450 x H 230 mm
Masa rozetë Diametri 115 x H 95 mm

Llambë pezullimi me dizajn modern në çelik të vjetruar dhe prodhuar në Itali, Materia nga Aldo Bernardi.

Zgjedhja e pikës së duhur të dritës është shumë e rëndësishme, pasi është një element që mund të revolucionarizojë pamjen e dhomës, qoftë në zonën e ndenjes, në kuzhinë apo në zyrë. Zgjedhja e llambave të bëra në Itali të krijuara pas një studimi të kujdesshëm të detajeve është zgjidhja ideale për të pasur një shtëpi dizajni.

Materia është bërë prej çeliku të vjetëruar , karakterizuar nga një dizajn minimal dhe thelbësor, por në të njëjtën kohë i rafinuar.
Lartësia maksimale është 1500 mm. Mund të përdoret për të furnizuar ambiente shtëpiake dhe kontraktuale, të tilla si hotele, restorante dhe bare.
Përbërjet e ndriçuara të krijuara nga kombinimi i llojeve të ndryshme të llambave nga linja Materia, përbëjnë një zgjidhje furnizuese me efekt të madh.

Për këshilla dhe / ose kuotime, na kontaktoni duke përdorur formularin "Kërkoni Informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro