Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn Drejtkëndor Moderne Pasqyra e Qëndrueshme e Made në Itali - Salamina

Kod: SALAMINATERRA
lek 325.330,32 lek 537.545,80 -39%

madein_italy

- +
Material
gotë
Masat
L 105 x P 13 x H 200 cm
Koha e dërgimit
3 javë pune
Viadurini Living

Pasqyrë qëndrore e lirë drejtkëndore me dizajn modern me kornizë të prirur, e realizuar në Itali me dorë.

Pasqyra është një pjesë e mobiljeve që pasurojnë dhe rregullojnë me stil ambientet shtëpiake.
Shumë shpesh zgjidhet për vlerën estetike dhe jo për funksionalitetin, pasi luan rolin e zbukurimeve dhe zbukurimeve.

Kjo pasqyrë drejtkëndore pa këmbë është një objekt luksoz , i realizuar në Itali me dorë. Lidhet nga një fletë unike qelqi me kornizë të prirur.

Falë formës së tij madhështore do të sjellë një prekje të përsosjes dhe të bërë në stilin e Italisë në dhomën tuaj.

Produkte të shikuara së fundmi