Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dizajn LED llambë muri në natyrë në balta të lartë 24 cm Smith - Toscot

Kod: SMITHLAMP
lek 27.527,95 lek 34.535,07 -20%

madein_italy

- +
Material
argjila
Masat
baza 100x75 x H 240 x P 90 mm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Llambë rekomande
2 x 1,7W
Vlerësimi i IP
IP 65
Material aplikues
terrakote
Toscot
Llambë drejtkëndëshe murale, Smith - Toscot
Llamba drejtkëndëshe murale Smith - Toscot e merr emrin e tij nga mbiemri më i zakonshëm në Angli. Llambat murale të këtij koleksioni kanë aftësinë të përshtaten me çdo lloj ambienti, si klasik ashtu edhe modern.
Kjo llambë muri realizohet në argjilë për përdorim të jashtëm, material i zgjedhur për rezistencën e tij, ndërsa shpërndarësi është në PMMA.
Ky objekt është hartuar plotësisht dhe punuar në Itali.

Llambë e pajisur me llambë LED 230 2 x 1,7W IP 65. kënd prej 3000K prej 95 °
Energjia në klasë : A ++ / E
Tensioni i furnizimit : 230V
Klasa e izolimit : klasa 1
Fuqia : 3,4 / 7 w udhëhequr

Llamba wal është e disponueshme në ngjyrat e mëposhtme:
- galestro;
- e bardhë;
- shwarz
Shoferi është i përfshirë

Toscot propozon modele ndriçimi, të cilat ndërthurin traditën Toskan të formave dhe dekorimeve të shtypura me dorë, duke filluar nga klasike në ato bashkëkohore.
Pjesë individuale të bëra me dorë duke përdorur materiale me cilësi të lartë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë shkathtësisë së përdorimit dhe koordinimit. Kujdesi për dekorimet dhe përfundimet u japin produkteve një vlerë të veçantë dhe hulumtimi krijues, i cili është baza e zbatimit të tyre, i kthen objektet në zgjidhjet e projektimit gjithmonë të azhurnuara.Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies