Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë muri kopshti mnade me alumin, prodhuar në Itali, Kristel

Kod: KRISTEL4
lek 25.525,92 lek 35.435,98 -28%

madein_italy

- +
Material
alumini i ngordhur
Masat
L 33,5 x H 63 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Lighting
Feneri i murit të kopshtit në alumin, i bërë në Itali, Kristel

Kristel është një llambë muri në natyrë me linja klasike dhe është prodhuar në Itali me materiale me cilësi të lartë: strukturë alumini të ngordhur dhe shpërndarës xhami të disponueshëm: transparente ose të shpërthyer me rërë.

Në dispozicion në pesë ngjyra të ndryshme:
- e zezë e ngulitur;
- ari i zi;
- e zezë argjendi;
- bakër i zi;
- jeshile e zezë.

I përshtatshëm për ndriçimin e hapësirave të hapura, verandave, rrugëve dhe vendkalimeve.

NB: Lidhja E27 (llamba nuk përfshihet), e përshtatshme për llamba LED; shkalla e mbrojtjes: IP43; klasa e izolimit: klasa I; instalime elektrike: tensioni i rrjetit 220-240V; rregulloret: Marka CE, pajtueshmëria me standardet EN60598-1.

Të gjitha nuancat janë të bëra rreptësisht të bëra me dorë, ato fitohen nga aplikimi i pigmenteve me ngjyra të veçanta me një furçë.
"Embossed" do të thotë e zbukuruar me ose që ka formën e një modeli të ngritur, dizajn, imazh, etj.

Fiksimi i prizave të përfshira.

Sipas kërkesës është e mundur të kryhen personalizime sipas shijeve dhe nevojave; mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies