Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Karrige e stackable Garden në Hekur Grafit Prodhuar në Itali, 2 Copë - Catrina

Kod: CATRINA
lek 85.419,72 lek 128.179,42 -33%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
4 javë pune
Materiali i ulëses
Hekur
Materiali i strukturës
Hekur
Gjatësia (cm)
44
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
94
Viadurini in the Garden

Karrige e jashtme e pirgshme në hekur të pikturuar e punuar me dorë në Itali, 2 copë.

Karrige në natyrë me strukturë hekuri të pikturuar me fund grafit e bërë tërësisht në Itali . Një ide e mobiljeve me një shpirt retro që sjell në jetë një dizajn të dikurshëm për t'i dhënë karakter dhe personalitet çdo mjedisi të jashtëm, nga ato shtëpiake siç janë kopshtet dhe tarracat deri te hapësirat e kontraktuara si baret dhe restorantet në natyrë. Thjeshtësia e formave dhe nuanca e ngjyrave të matura e bëjnë atë veçanërisht të shkathët falë madhësisë së vogël, lehtësisë dhe administrimit të strukturës së saj. Ajo që lind është pra një produkt unik në thelbësinë e tij , i aftë të karakterizojë mjedisin përreth, duke sjellë me vete një prekje ekskluzive dhe magjepsëse .

Për të rritur vlerën dhe vlerën e tij është trajtimi me galvanizim të nxehtë i cili garanton mbrojtje të shkëlqyeshme kundër çdo lloj korrozioni, nga ajo e kripës tek ajo për shkak të aciditetit të shirave, dhe për këtë arsye çelik inox për dekada. Në këtë mënyrë produkti ruan karakteristikat e tij të paprekura me kalimin e kohës, duke demonstruar një cilësi të lartë falë mjeshtërisë 100% italiane dhe vëmendjes së veçantë për detajet.

NB : jastëku i sediljes nuk përfshihet . Karrigia është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi