Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Kolltuk faux lesh Balma me shpinë të veshur, dizajn modern, bërë në Itali

Kod: BALMA
lek 885.499,11

madein_italy

- +
Material
Lesh druri / Faux
Masat
155 x 100 xh 96 cm
Koha e dërgimit
60 ditë pune
Peshë
45 kg
Viadurini Collezione Living
Kolltuk faux lesh Balma me shpinë të veshur, dizajn modern, bërë në Itali.
Kolltuk i punuar me dorë, i karakterizuar nga një dizajn modern dhe një vend i rehatshëm i mbushur me një shpinë të ngritur.
Balma ka një tapiceri leshi faux , i cili është gjithashtu në dispozicion në opsione të tjera, si pëlhurë, lëkurë faux (përdorim në natyrë), lëkurë aniline, lëkurë re. Kontaktoni me ne në info@viadurini.co.uk për të kërkuar një citat të personalizuar.

Korniza : kompensatë, dru pishe e ngurtë dhe rripa elastikë.
Mbështjellja : Shkumë poliuretani me qeliza të hapura me dendësi të ndryshme, e mbuluar me Dacron.
Mobilje tapiceri: leshi i leshit të minkit të zbehtë rozë.
Këmbët : bronzi i lëmuar.
Matjet : 155 x 100 xh 96 cm

FURNIZIM CRAFTMAN
Ky produkt është bërë nga një kompani italiane e cila   është themeluar në vitin 1991 në Treviso, 20 km larg nga Venecia. Kjo markë italiane frymëzon nga qyteti magjik i Venecia, me arkitekturën e tij magjepsëse dhe kanalet e mrekullueshme. Ky qytet unik mund të mësojë artin e gjërave të bukura, përmasat arkitektonike, përdorimin e materialeve të ndryshme dhe frymëzimin nga kulturat e largëta, të ripunuara nga zejtari e shkëlqyer italiane. Një koleksion i objekteve unike dhe autentike të krijuara nga projektuesit më të mirë.

"Mobilja bëhet një shprehje e shpirtit që shndërron hapësirën në një përvojë të vërtetë shumë sensuale."

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies