Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Llambë LED mur në bronz dhe suva të bërë në Itali - Cubetto Aldo Bernardi

Kod: CUBE
lek 26.727,14

madein_italy

- +
Material
bronzi dhe gres
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Peshë
2000 gr
Indeksi i mbrojtjes (IP)
20
Shkalla e mbrojtjes
unë
Furnizimi me energji elektrike dhe moduli LED
CRI (indeksi i kromatizmit):> 90; kohëzgjatja 40000 H
Ngjyra LED
2700 ° K bardhë e ngrohtë
Masat e llambës
L 115 x H 100 x P130 mm
Aldo Bernardi

Dizajnimi në mure: Dritë muri LED në bronz dhe suva Cubetto nga Aldo Bernardi, e bërë në Itali.

Koleksioni i Cubetto bën thelbësore dhe minimalizëm udhëzimet e tij. Shtë një element i thjeshtë, i pastër i bërë në Itali. Përkundër stilit të tij minimal, ai është në gjendje të sigurojë çdo mjedis, duke e rritur atë.
Një zgjidhje e shkëlqyeshme është ajo që përfshin kombinimin e disa llambave kubike, në përfundime të ndryshme. Kjo ju lejon të krijoni një lojë interesante të dritave dhe ngjyrave.
Struktura e jashtme është prej bronzi, ndërsa pjesa reflektuese e brendshme është në çimento hobi. Ka një dritë dykërkuese që lëshon një dritë të këndshme direkte dhe indirekte.

Ngjyrat e mëposhtme janë në dispozicion:
 • bronzi antik;
 • Corten;
 • bronz;
 • e zezë mat;
 • dyshek i bardhë;
 • shkëlqim i bardhë;
 • nikel saten;
 • krom;
 • ari.
Falë modelit të tij të thjeshtë dhe të gjithanshëm ai është në gjendje të përshtatet në çdo mjedis, nga ai vendas në ato me kontratë si hotele, restorante, banjë etj.

NB: asnjë burim i dritës LED i zbehtë.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies