Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë murale kristal Selene Papiro, e bërë në Itali, dizajn bashkëkohor

Kod: PAPIRO 0371
lek 13.213,41

madein_italy

- +
Masat
15x14 cm. H 25cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Selene
Llambë murale kristal Selene Papiro, e bërë në Itali, dizajn bashkëkohor.
Papiro është një koleksion tepër i pasur dhe i gjithanshëm që mbledh të gjitha llojet e llambave të ofruara në forma, madhësi dhe numrin e burimeve të dritës. Hije e llambës është bërë nga kristal ekstra-i qartë dhe është në dispozicion në hije të ndryshme (saten, fletë ari dhe fletë argjendi).
Kjo llambë moderne e projektimit është konceptuar për 1 llambë të lehta E 27 70W (NUK E PRFITUAR).
Prodhuar në Itali produkt.
Falë karakteristikave të tyre artizanale, është e mundur të kërkohen projekte me porosi.
Kontaktoni me ne dhe kërkoni një citat në info@viadurini.co.uk.

Drita është energji, jo vetëm një mjet për të parë, por një krijues i vërtetë i hapësirës. Që nga viti 1969, Selène Illuminazione është angazhuar në krijimin e objekteve të dritës që jo vetëm arredojnë dhomat, por edhe krijojnë emocione, në mënyrë që hapësirat tuaja të përditshme të bëhen të veçanta dhe unike. Tradita e veçantë e qelqit venecian ka qenë fillimi i produkteve të bëra me dorë, të gjitha të bëra me dorë me durimin, nga babai në djalë. Krijimet Selène janë përqendruar në formën dhe funksionin: i gjithë procesi, nga konceptimi i idesë, tek skica, tek krijimi aktual i produktit, përqendrohet në marrëdhënien e veçantë midis dritës dhe materialeve që e rrethojnë dhe e refraktojnë atë. Në këtë mënyrë, asgjë nuk i mbetet rastësisë, por çdo element është zgjedhur me kujdes për të siguruar mirëqenien më të mirë të mundshme.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies