Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë tavani kristali Selene Papiro, e bërë në Itali, 34x14xH25 cm

Kod: PAPIRO 0378
lek 26.426,83

madein_italy

- +
Masat
34x14 H 25 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Selene
Llambë tavani kristali Selene Papiro, e bërë në Itali, 34x14xH25 cm.
Papiro është një koleksion tepër i pasur dhe i gjithanshëm që mbledh të gjitha llojet e llambave të ofruara në forma, madhësi dhe numrin e burimeve të dritës. Hije e llambës është bërë nga kristal ekstra-i qartë dhe është në dispozicion në hije të ndryshme.
Lloji i llambës: 2 llamba të lehta E 27 70W (NUK PRFSHIET).
Prodhuar në Itali produkt.
Falë karakteristikave të tyre artizanale, është e mundur të kërkohen projekte me porosi.
Kontaktoni me ne dhe kërkoni një citat në info@viadurini.co.uk.

Drita është energji, jo vetëm një mjet për të parë, por një krijues i vërtetë i hapësirës. Që nga viti 1969, Selène Illuminazione është angazhuar në krijimin e objekteve të dritës që jo vetëm arredojnë dhomat, por edhe krijojnë emocione, në mënyrë që hapësirat tuaja të përditshme të bëhen të veçanta dhe unike. Tradita e veçantë e qelqit venecian ka qenë fillimi i produkteve të bëra me dorë, të gjitha të bëra me dorë me durimin, nga babai në djalë. Krijimet Selène janë përqendruar në formën dhe funksionin: i gjithë procesi, nga konceptimi i idesë, tek skica, tek krijimi aktual i produktit, përqendrohet në marrëdhënien e veçantë midis dritës dhe materialeve që e rrethojnë dhe e refraktojnë atë. Në këtë mënyrë, asgjë nuk i mbetet rastësisë, por çdo element është zgjedhur me kujdes për të siguruar mirëqenien më të mirë të mundshme.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies