Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Vazo me ndriçim të kopshtit ose të brendshëm, dizajn modern - Cilindrostar

Kod: CILINDROSTAR
lek 29.204,17 lek 29.503,20 -1%
- +
Material
Polietileni i riciklueshëm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Vlerësimi i IP
IP44
Prizë dhe lloji i rrymës
E27 - deri në 9 W nr
Viadurini Lighting

Vazo e ndritshme e dizajnit elegant për ambiente te brendshme apo te jashtme te modelit shumëngjyrësh dhe modern me lidhje E27 te madhësive te ndryshme.

Një produkt i gjithanshëm dhe shumëfunksional: vazoja me shkëlqim e disponueshme në madhësi dhe ngjyra të ndryshme ndihmon në krijimin e një ambienti mikpritës dhe modern.
Linjat klasike dhe të përjetshme i japin jetë një dizajni unik për t'u futur në hapësira të brendshme ose të jashtme,polietileni me cilësi të lartë që e bën produktin të qëndrueshëm dhe të riciklueshëm.

Por, përveç njerëzve të thjeshtë dhe dizajn të rafinuar, ka më shumë: në sajë sistemit lockable kullimit, me një akull pak ajo bëhet frigorifer ideale për pije dhe protagonist për partitë.

Falë madhësisë dhe varianteve të ngjyrave, ajo përshtatet lehtësisht në çdo kontekst individualisht ose në një grup , duke krijuar një përbërje personale që ndjek shijet dhe nevojat tuaja.
Efekti i dritës kontribuon në krijimin e atmosferës dhe ndikon në mirëqenien e atyre që e përjetojnë atë. Kjo është arsyeja pse ndriçimi është i rëndësishëm për cilësinë e jetës: burime të vogla drite si kjo llambë mund ta bëjnë mjedisin më mikpritës dhe tërheqës.

Madhësitë e disponueshme:

 • 39 x 45 cm - 14 litra
 • 59 x 39 cm - 24 litra
 • 39 x 78 cm - 25,6 litra

Ngjyrat e disponueshme:

 • E bardhe
 • gri pëllumb
 • Gri
 • rërë
 • nenexhik
Karakteristikat teknike:
 • Bërë nga polietileni i riciklueshëm dhe i qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj ultravioletit
 • Klasa e mbrojtjes: IP44 i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj motit të keq, acar dhe temperaturave nga - 50C ° në + 60C °
 • Me sistemin e kullimit inteligjent: lëngu i tepërt kullohet poshtë, duke lejuar mbjelljen
 • Foleja E27 : e përshtatshme për llamba LED dhe kursim të energjisë (nuk përfshihen)
 • Temperatura e rekomanduar: e bardha e ngrohtë 2700/3000 K - deri në 9 W - 820 lumen
 • Ndezja dhe fikja përmes prizës. 230 Volt, 2.35m kabllo e zezë pa ndërprerës

Shënim: Artikulli i dekorimit: nuk përdoret për ndriçimin e dhomës. Isshtë furnizuar pa ndriçues dhe mund të bëhet me variante të tjera ndriçimi. Blini majën prej druri për ta shndërruar vazon në një tryezë praktike kafeje. Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni duke plotësuar formularin e duhur.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi