12 copë Porcelani Elegant Pllaka Favorite e Dekoruar me Dore - Rafiki

 • Kod: RAFIKI4
Lekë 7,361 Lekë 9,202 -20%
Material porcelan
Ngjyrë e bardhë
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

12 pjata të preferuara në porcelan të bardhë, me zbukurim lulesh të bëra me dorë në lehtësim, të disponueshme në dy madhësi.

Pllaka prej porcelani me cilësi të lartë u krijua për të dekoruar tryezën me bukuri dhe romancë të rafinuar. Përdoret si një dhuratë martese favorizuese për shkak të karakterit të saj shumë elegant dhe të rafinuar, veçantia e saj jepet nga finesa e shënuar estetike, e pasuruar nga skajet e rafinuara me relieve lulesh dhe dekorime të perforuara me dorë që përmirësojnë pjatat duke e bërë tryezën magjepsëse dhe klasike.
Pjata ka një shprehje të frymëzuar nga një stil barok , i mbushur me romanca dhe kujtime të ëmbla.

Përparësitë :
 • Cilësia : lëndët e para të zgjedhura lejojnë të krijojnë produkte prej porcelani me cilësi të lartë.
 • Dizajni : kjo është një linjë eko-miqësore e zbukuruar me dekorime elegante të relievit dhe motive të shpuar me dorë.
 • Origjinaliteti : ajo që e bën porcelanin kaq të veçantë është gjuha e pazakontë e formave të saj me konturet mëkatare dhe sipërfaqet shkëlqyese me të bardhë të tejdukshëm, të dekoruar në mënyrë të shkëlqyeshme.
Ngjyra :
 • E bardha e tejdukshme
Përbërja :
 • Porcelani 100% i imët
Karakteristikat teknike :
 • Shkrepja e dyfishtë në 1280 ° të përzierjes së çmuar qeramike i jep porcelanit forcën maksimale dhe një shkëlqim të veçantë të lustrit të bardhë të tejdukshëm.
 • Artikulli është zbukuruar me dekorime romantike të relievit dhe modele ekskluzive të shpuar në kufij, të punuar me dorë nga mjeshtrit mjeshtër.
 • Rezistent ndaj gërryerjes dhe goditjes termike.
 • Prodhimi përputhet me standardet evropiane ISO 6486-1, duke respektuar shëndetin e njerëzve dhe duke mbrojtur mjedisin.
Madhësitë e disponueshme :
 • Tundës i rrumbullakët 15,5 cm i shpuar
 • Pllaka e rrumbullakët e shpuar 20,5 cm
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro