Made in Italy

12 gota gumëzhitëse me dizajn të cilësisë së mirë në xham të Eco Superior tingëlluese - kantabile

 • Made in Italy
 • Kod: CANTABILE6
Lekë 8,729 Lekë 9,699 -10%
Material kristal ekologjik
Masat h 6 x diametri maksimal 5,2 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 7.8 kl

12 gota të vjetra me gotë të ulët në kristal ekologjik me cilësi të lartë 100% të prodhuara në Itali.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gotat e ulëta të gotave ideale për pije alkoolike, hidhje, grapa dhe tretje, por gjithashtu të vlefshme për ujë, pije freskuese, kokteje ose verë, me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm dhe një stil të cilësisë së mirë të aftë për të bëj çdo set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre syzeve konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ kristal ekologjik, ultravjollcë dhe pjatalarës, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro