Made in Italy

12 gota, lëmsh i lartë, top i lartë për koktej në Eco Crystal - Cantabile

 • Made in Italy
 • Kod: CANTABILE3
Lekë 12,422 Lekë 15,528 -20%
Material kristal ekologjik
Masat h 15 x diametri maksimal 7 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 36 kl

12 gota të gjata kokteje të vjela në kristal ekologjik me cilësi të lartë 100% të prodhuara në Itali.

Bëni gjestin e thjeshtë të përditshëm të pirjes një emocion unik me gotat e gjata me gota ideale për kokteje për pije të gjata, por gjithashtu të vlefshme për ujë dhe pije freskuese, me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm dhe një stil të cilësisë së mirë të aftë për ta bërë çdo set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre syzeve highball konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ ekologjik, ultra i pastër dhe rezistent ndaj larjes në pjatalarëse, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingull tipik i kristalit.
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro