2 karrige të brendshme dhe të jashtme nga alumini 100% i ricikluar në ngjyra të ndryshme - pije

 • Kod: DRINK
Lekë 42,290 Lekë 46,989 -10%
Material alumini
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 52.5
Thellësia (cm) 55.5
Lartësia (cm) 82

2 karrige të jashtme dhe të brendshme nga alumini i ricikluar

2 karrige ngrënieje prej 100% alumini të ricikluar dhe lyerje pluhur epoksid.

Imagjinoni një karrige që është përzierja perfekte e dizajnit inovativ dhe funksionalitetit praktik , një karrige që mund të transformojë çdo hapësirë të jashtme ose të brendshme me praninë e saj elegante dhe diskrete. Këtu është kjo karrige alumini , një shembull i shkëlqyer sesi dizajni modern mund të përmbushë qëndrueshmërinë dhe shkathtësinë.

Me linjat e saj të pastra dhe strukturën e hollë, kjo karrige sjell me vete një prekje elegance bashkëkohore që përzihet në mënyrë harmonike me çdo lloj mobilie, nga më klasikët deri tek ato ultramoderne. Forma e saj ergonomike është projektuar për të përqafuar trupin duke ofruar rehati dhe mbështetje, edhe nëse mbrëmja zgjat deri vonë natën.

E lehtë dhe e grumbullueshme , kjo karrige përfaqëson zgjidhjen ideale për ata që kërkojnë të optimizojnë hapësirën pa sakrifikuar stilin. Qoftë për një kafe mëngjesi në ballkon, një drekë në kopsht apo si një shtesë elegant në një event, kjo karrige është një zgjedhje që ndërthur bukurinë dhe prakticitetin , duke premtuar se do të kënaqë çdo nevojë me një prekje klasi.

Përfundimet e disponueshme:

 • të bardhë
 • e zezë
 • gri e hapur
 • gri e erret
Dimensionet:
 • gjatësia: 52.5 cm
 • thellësia: 55.5 cm
 • lartësia 82 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro