Made in Italy

4 Karrige Metal Kopshti me Ngjyra të ndryshme Prodhuar në Itali - Gardh

 • Made in Italy
 • Kod: SIEPE
Lekë 68,092 Lekë 85,115 -20%
Material metalike
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 43
Thellësia (cm) 49
Lartësia (cm) 83
Lartësia e sediljes (cm) 47

4 karrige kopshti të stivueshme me strukturë metalike Prodhuar në Itali

4 karrige te jashtme te punuara me konstruksion metalik, Prodhuar tërësisht në Itali.

Ky koleksion i gjallë i karrigeve metalike të kopshtit është mishërimi i funksionalitetit të kombinuar me gëzimin e ngjyrës . Çdo karrige përmban një ngjyrë të theksuar që bëhet një deklaratë stili që çliron energji dhe personalitet . Të ndërtuara për t'i bërë ballë elementëve të jashtëm, këto karrige kombinojnë qëndrueshmërinë e metalit me një dizajn ergonomik, duke siguruar rehati dhe stabilitet . Ato janë plotësuesi ideal për një kafene në natyrë, një mëngjes i vonë në diell ose thjesht për të shtuar një prekje ngjyrash në kopshtin ose tarracën tuaj. Pavarësisht nëse po kërkoni të gjallëroni hapësirën tuaj të jashtme ose të krijoni një kënd komod bisedash, këto karrige janë një zgjedhje e shkëlqyer që premton të ruajë pamjen e tyre të gjallë për stinët e ardhshme.

Përfundimet e disponueshme:
 • e verdhe
 • e kuqe
 • jeshile
 • e zezë
 • portokalli
 • qiell blu
Dimensionet:
 • gjatësia: 43 cm
 • thellësia: 49 cm
 • lartësia: 83 cm
 • Lartësia e sediljes: 47 cm
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro