4 Karrige Dhomë Dite me sedilje prej pëlhure dhe strukturë prej druri të fortë - Passion

 • Kod: PASSION
Lekë 90,320 Lekë 100,355 -10%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 49
Thellësia (cm) 58
Lartësia (cm) 85

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe druri

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të veshura me pëlhurë , këmbë dhe strukturë prej druri të fortë arre.
Element mobilimi i këndshëm dhe i dallueshëm falë sinuozitetit të formave të rrumbullakosura të mbështetëses dhe sediljes së mbushur. Ajo i detyrohet hijeshisë së saj harmonisë së strukturës e cila krijon një formë mbështjellëse, e aftë për të garantuar rehati maksimale me stil dhe elegancë. I jep ambientit të ndenjes një prekje ngjyrash dhe kombinohet në mënyrë harmonike me tavolinat e stilit bashkëkohor dhe modern.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
 • gri e hapur
 • kafe e lehtë
 • ndryshk
 • jeshile
Dimensionet:
 • Gjatësia: 49 cm
 • Thellësia: 58 cm
 • Lartësia: 85 cm
 • Pesha neto: 7.5 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro