4 Karrige prej pëlhure, Strukturë polipropileni dhe Këmbë metalike - Patchulli

  • Kod: PATCHULLI
lek 36.082,11 lek 45.102,63 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 46
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 80

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbuluara me pëlhurë , këmbë të zeza metalike dhe strukturë polipropileni.
Lehtësia, komoditeti dhe saktësia kombinohen në këtë karrige ngrënieje me një dizajn të rehatshëm dhe të rafinuar. Përshtatet lehtësisht në shtëpitë bashkëkohore që preferojnë dhe zgjedhin funksionalitetin dhe rehatinë.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
  • gri e hapur
  • gri e erret
  • akuamarinë
  • ndryshk
Dimensionet:
  • Gjatësia: 46 cm
  • Thellësia: 57 cm
  • Lartësia: 80 cm
  • Pesha neto: 5.5 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë