4 karrige me sedilje prej pëlhure mikrofibre dhe kornizë metalike - Pjeshkë

  • Kod: PESCA
lek 42.607,25 lek 53.259,06 -20%
çmimi i mëparshëm: lek 53.259,06
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 60
Thellësia (cm) 48
Lartësia (cm) 87

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbuluara me pëlhurë , këmbë dhe strukturë në metal të zi.
Element mobilimi i këndshëm dhe i dallueshëm falë sinuozitetit të formave të mbështetëses dhe sediljes. Ajo i detyrohet hijeshisë së saj harmonisë së strukturës e cila krijon një formë mbështjellëse, e aftë për të garantuar rehati maksimale me stil dhe elegancë. I jep ambientit të ndenjes një prekje ngjyrash dhe kombinohet në mënyrë harmonike me tavolinat e stilit bashkëkohor dhe modern.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
  • akuamarinë
  • bezhë
  • gri e erret
  • ndryshk
Dimensionet:
  • Gjatësia: 60 cm
  • Thellësia: 48 cm
  • Lartësia: 87 cm
  • Pesha neto: 6 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë