4 Karrige Dhomë Dite me sedilje prej pëlhure dhe Strukturë Metal dhe Këmbë - Pishë

 • Kod: PINO
Lekë 87,696 Lekë 97,440 -10%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 56
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 87

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbuluara me pëlhurë , këmbë dhe strukturë në metal të zi.
Karakterizohet nga mbështetësit tërheqës të krahëve dhe forma e sediljes së guaskës, kjo karrige është një element dizajni që pasuron dhomat e ngrënies në stil bashkëkohor. Qepja e bën më të dukshëm volumin bujar të sediljes, e cila është e disponueshme në përfundime të ndryshme për t'u përshtatur me çdo zonë ndenjeje.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
 • gri e hapur
 • e verdhe
Dimensionet:
 • Gjatësia: 56 cm
 • Thellësia: 56 cm
 • Lartësia: 87 cm
 • Pesha neto: 9 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro