4 karrige me ndenjëse prej pëlhure me finitura të ndryshme dhe metal - Provence

  • Kod: PROVENZA
lek 50.342,50 lek 62.928,13 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 55.5
Thellësia (cm) 52
Lartësia (cm) 78.5

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbuluara me pëlhurë , këmbë dhe strukturë në metal të zi.
Element mobilimi i këndshëm dhe i dallueshëm falë sinuozitetit të formave të rrumbullakosura të mbështetëses dhe sediljes. Ajo i detyrohet hijeshisë së saj harmonisë së strukturës e cila krijon një formë mbështjellëse, e aftë për të garantuar rehati maksimale me stil dhe elegancë. I jep ambientit të ndenjes një prekje ngjyrash dhe kombinohet në mënyrë harmonike me tavolinat e stilit bashkëkohor dhe modern.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
  • gri e hapur
  • e verdhe
  • portokalli
  • gri e erret
Dimensionet:
  • Gjatësia: 55.5 cm
  • Thellësia: 52 cm
  • Lartësia: 78.5 cm
  • Lartësia e sediljes: 46 cm
  • Pesha: 3.5 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë