4 karrige me sedilje prej pëlhure të disponueshme në dekorime të ndryshme - Toscana

 • Kod: TOSCANA
Lekë 59,285 Lekë 74,106 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 56
Thellësia (cm) 58
Lartësia (cm) 79

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbuluara me pëlhurë , këmbë metalike të zeza.
Një karrige elegante rastësore që ndërthur origjinalitetin dhe komoditetin, duke u integruar në mënyrë të përsosur në shtëpitë moderne. Shquhet për kthesat e këndshme që përbëjnë trupin në formë guaska, sedilja mirëpret trupin duke lënë lirinë maksimale në lëvizje. Ideale për të mobiluar një hapësirë të re dhe të gjallë, përshtatet lehtësisht në kuzhina dhe dhoma ngrënie me një dizajn bashkëkohor dhe ofron një ekuilibër midis stilit dhe komoditetit që është thelbësor për jetën e përditshme.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
 • e verdhe
 • gri e erret
 • pëllumb
 • ndryshk
Dimensionet:
 • Gjatësia: 56 cm
 • Thellësia: 58 cm
 • Lartësia: 79 cm
 • Pesha: 8.9 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro