4 Karrige Dhomë Dite Punuar nga Pëlhura e Ngjyrave të ndryshme dhe Metalit - Tuberoz

  • Kod: TUBEROSA
lek 38.587,69 lek 48.234,61 -20%
çmimi i mëparshëm: lek 48.234,61
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 46
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 85

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të veshura me pëlhurë , këmbë metalike të zeza dhe strukturë të brendshme prej polipropileni.
Thjeshtësia në format e saj më moderne. Ky është një artikull me një dizajn bashkëkohor, linjat e tij fluide dhe delikate garantojnë komoditetin e tij në përdorimin e përditshëm. Jashtëzakonisht i gjithanshëm, gjen hapësirë në dhomën moderne të ndenjes dhe kombinohet me stile të ndryshme, nga ato më të maturat deri tek ato që favorizojnë ngjyrat.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
  • akuamarinë
  • bezhë
  • gri e hapur
  • e verdhe
Dimensionet:
  • Gjatësia: 46 cm
  • Thellësia: 55 cm
  • Lartësia: 85 cm
  • Pesha: 6 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë