4 karrige per dhomen e ndenjes te perbera nga pëlhura me ngjyra dhe druri te ndryshme - vanilje

  • Kod: VANIGLIA
lek 69.312,14 lek 86.640,18 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 49.5
Thellësia (cm) 62
Lartësia (cm) 87

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe druri

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të veshura me pëlhurë , këmbë dhe strukturë prej druri të fortë arre.
Një klasik bashkëkohor që është krijuar për të ndarë momentet e ditës në rehati të plotë. Sedilja e mbushur mbështetet në strukturën e rafinuar dhe elegante të bërë prej druri të fortë arre. Ai është më shumë se një element estetik, ai jep një ndjesi mbështjellëse dhe mikpritëse, duke iu përgjigjur funksioneve të ndryshme të përditshmërisë bashkëkohore.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
  • jeshile
  • bezhë
  • gri e erret
  • e verdhe
Dimensionet:
  • Gjatësia: 49.5 cm
  • Thellësia: 62 cm
  • Lartësia: 87 cm
  • Pesha: 7.5 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë