4 karrige të dhomës së ndenjes me prekje të butë me ngjyra të ndryshme dhe këmbë metalike - Spritz

 • Kod: SPRITZ
Lekë 48,008 Lekë 53,342 -10%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 83

4 karrige ndenjeje prej imitim lekure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe shpinë prej lëkure imituese me prekje të butë dhe këmbë të zeza metalike.
Lehtësia formale dhe një pamje e fortë e përshkruajnë këtë karrige. Linjat sinusale të sediljes shoqërojnë trupin në mbështetje mbështjellëse, ndërsa mbulesa me prekje të butë jep kënaqësi dhe rehati. Dizajni bashkëkohor, por me një tërheqje vintage, si në zgjedhjen e materialeve ashtu edhe në ngjyrat e disponueshme, e bëjnë këtë artikull ideal për një zonë ndenjeje moderne, por edhe retro elegant.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
 • lëkurë
 • petrolium
 • rërë
 • jeshile të errët
Dimensionet:
 • Gjatësia: 45 cm
 • Thellësia: 55 cm
 • Lartësia: 83 cm
 • Pesha: 5.88 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro