4 karrige të brendshme me prekje të butë me ngjyra të ndryshme dhe këmbë metalike - Hugo

 • Kod: HUGO
Lekë 50,819 Lekë 56,465 -10%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 52
Lartësia (cm) 85

4 karrige ndenjeje prej imitim lekure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe shpinë prej lëkure imituese me prekje të butë dhe këmbë të zeza metalike.
Ky artikull kombinon stilin dhe elegancën e përjetshme. Një ndenjëse e krijuar për t'u bërë një pjesë thelbësore e dhomës moderne të ndenjes, figura e hollë elegante e mbuluar me prekje të butë jep një ndjenjë unike rehati. Një ekuilibër midis rehatisë dhe estetikës, ideale për dhoma ngrënie dhe kuzhina moderne.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
 • burgundy
 • karamel
 • gri e hapur
 • mustardë
Dimensionet:
 • Gjatësia: 45 cm
 • Thellësia: 52 cm
 • Lartësia: 85 cm
 • Pesha: 6 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro