4 karrige të bëra me sedilje, strukturë dhe këmbë prej lëkure artificiale në dru të llakuar - Taikiri

  • Kod: TAIKIRI
lek 41.870,33 lek 52.337,91 -20%
çmimi i mëparshëm: lek 52.337,91
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i ulëses imitim lëkure
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 44
Lartësia (cm) 82

4 karrige ndenjeje prej imitim lekure dhe druri

4 karrige të brendshme të bëra me ndenjëse të mbuluar me lëkurë imitim të mbushur , mbështetëse prej druri dhe strukturë druri ahu të llakuar
Një karrige e aftë për të gjallëruar hapësirat me elegancën e saj të sofistikuar dhe të thjeshtë të linjave dhe aromën klasike të imitimit të lëkurës. Komoditeti maksimal e bën atë një karrige perfekte si për dhomat e ngrënies ashtu edhe për ambientet e ndenjes.

Përfundimet e disponueshme:
  • të bardhë
  • gri e hapur
  • gri e erret
  • pëllumb
Dimensionet:
  • Gjatësia: 45 cm
  • Thellësia: 44 cm
  • Lartësia: 82 cm
  • Lartësia e sediljes: 49 cm
  • Pesha: 6 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë