Made in Italy

4 Karrige metalike të hapura në natyrë të bëra në Itali - Yolonda

  • Made in Italy
  • Kod: YOLONDA
lek 119.447,98 lek 149.309,97 -20%
Material metal
Masat 43x45x80 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Karrige metalike e pikturuar stackable për natyrë Made in Italy, 4 copë.

Yolonda është një karrige në natyrë me një dizajn praktik dhe të gjithanshëm të bërë plotësisht prej metali të pikturuar në dispozicion në 7 variacione ngjyrash që i lejojnë asaj t’i japin personalitet dhe klasë çdo ambienti. Linjat e saj thelbësore dhe gdhendjet në vend dhe mbrapa e bëjnë atë një karrige të lehtë vizualisht. Alsoshtë gjithashtu stackable deri në një maksimum prej 6 njësive që ju lejojnë të zgjedhni hapësirat më të mira.

Ngjyrat :
- Bardhë;
- mustardë;
- e kuqe;
- patëllxhani;
- jeshile të errët;
- gri e erret;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në