Made in Italy

4 Karrige të Qëndrueshme në natyrë në metal dhe polipropileni të bëra në Itali - Carita

  • Made in Italy
  • Kod: CARITA
lek 54.430,20 lek 77.757,43 -30%
Material Polipropileni dhe Metali
Masat 46.5x54.5x79.5 cm
Koha e dërgimit 3 javë pune

Karrige në natyrë stabile prej metali dhe polipropileni Made in Italy, 4 copë.

Karrige në natyrë Carita karakterizohet nga një dizajn i thjeshtë dhe minimal, duke u martuar në mënyrë perfekte me orenditë e ambienteve shtëpiake dhe të zakonshme.
Carita është e përbërë nga një vend i bërë nga polipropileni i mbushur me gotë dhe një strukturë metalike e disponueshme në dy variante të ndryshme.
Stackable deri në 6 copë , për përdorim optimal të hapësirës kjo karrige është bërë plotësisht në Itali duke përdorur materiale cilësore. Në dispozicion në shtatë variacione ngjyrash.

Përfundimet themelore :
- metal i bardhë i pikturuar;
- metal i pikturuar i zi.

Ngjyrat e sediljes :
- Bardhë;
- qiellor;
- rërë;
- pyll jeshil;
- e kuqe;
- Gri;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në