Made in Italy

4 Karrige moderne të Stackable në natyrë në polipropileni të bëra në Itali - Bernetta

  • Made in Italy
  • Kod: BERNETTA
lek 58.466,75 lek 83.523,92 -30%
Material polypropylene
Masat 49x49.8x78.6 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Karrige në stil të polipropilenit, stackable, 4 copë, e bërë në Itali.

Karrige Bernetta natyrë karakterizohet nga një dizajn të gjithanshëm që të përkryer kombinon elementin tradicional të formës me modernitetin e materialeve që e bëjnë atë jashtëzakonisht rezistente ndaj çdo kusht klimatike. Ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë e ngjyrave në dispozicion, duke i përkryer ato me stilet klasike, por edhe moderne dhe bashkëkohore.
Bernetta është bërë plotësisht nga polipropileni dhe mund të vendoset deri në 10 copë , për përdorim optimal të hapësirës. Në dispozicion në shtatë variacione ngjyrash.

Ngjyrat e disponueshme :
- Bardhë;
- rërë;
- patëllxhani;
- kafe;
- jeshile të errët;
- gri e ngrohtë;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në