Made in Italy

4 karrige polipropileni të stileve në natyrë të bëra në Itali Dizajn - Alexus

  • Made in Italy
  • Kod: ALEXUS
lek 60.432,30 lek 86.331,86 -30%
Material polypropylene
Masat 38x45.8x80.2 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Dizajn modern karrige në natyrë stackable në polipropileni, 4 copë, e bërë në Itali.

Karrige Alexus , falë bashkimit të formave primitive siç është rrethi i sediljes me kthesat që karakterizojnë pjesën e pasme dhe strukturën, duket si një karrige klasike por e gjallë, ideale për ambientet dhe orenditë më të larmishme, moderne dhe ndryshe. Alexus është bërë plotësisht nga polipropileni , i përsosur për ambiente të jashtme dhe i stivueshëm deri në 8 copë, për përdorim optimal të hapësirës. Në dispozicion në shtatë variacione ngjyrash.

Ngjyrat e disponueshme :
- Bardhë;
- blu akulli;
- pyll jeshil;
- baltë;
- patëllxhani;
- gri e erret;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në