Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 karrige polipropileni të stileve në natyrë të bëra në Itali Dizajn - Alexus

Kod: ALEXUS
lek 71.166,49 lek 101.766,08 -30%

madein_italy

- +
Material
polypropylene
Masat
38x45.8x80.2 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Viadurini in the Garden

Dizajn modern karrige në natyrë stackable në polipropileni, 4 copë, e bërë në Itali.

Karrige Alexus , falë bashkimit të formave primitive siç është rrethi i sediljes me kthesat që karakterizojnë pjesën e pasme dhe strukturën, duket si një karrige klasike por e gjallë, ideale për ambientet dhe orenditë më të larmishme, moderne dhe ndryshe. Alexus është bërë plotësisht nga polipropileni , i përsosur për ambiente të jashtme dhe i stivueshëm deri në 8 copë, për përdorim optimal të hapësirës. Në dispozicion në shtatë variacione ngjyrash.

Ngjyrat e disponueshme :
- Bardhë;
- blu akulli;
- pyll jeshil;
- baltë;
- patëllxhani;
- gri e erret;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi