4 Karrige të jashtme dhe të brendshme në polikarbonat me ngjyra të ndryshme - Have

 • Kod: HAVE
Lekë 46,008 Lekë 57,510 -20%
Material polikarbonat
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 42/46
Thellësia (cm) 44
Lartësia (cm) 82

4 karrige të stivueshme të jashtme dhe të brendshme në polikarbonat

4 Karrige ngrënieje prej polikarbonati , të derdhura me teknologjinë e gazit Airmoduling të gjeneratës së dytë, e cila konsiston në zbrazjen e brendshme të pjesëve më thelbësore të sediljes, përmes një rrjedhje gazi gjatë procesit të injektimit.

Kjo karrige polikarbonate është një kameleon i vërtetë dizajni, i aftë për t'u përshtatur me maturi dhe stil si në mjediset e brendshme ashtu edhe në ato të jashtme .

E bërë nga polikarbonat me cilësi të lartë , kjo karrige nuk është vetëm një kënaqësi për sytë, por edhe një garanci e qëndrueshmërisë dhe rezistencës ndaj motit , e përkryer për t'i rezistuar elementëve të jashtëm dhe e lehtë për t'u pastruar, ajo është ideale për kopshte, tarraca apo dhoma ngrënie.

Dizajni i tij ergonomik ofron rehati superiore, duke ju lejuar të shijoni momente të gjata relaksi ose bisede pa e lodhur trupin tuaj. Për më tepër, karrigia është e grumbullueshme , duke e bërë atë një zgjidhje praktike dhe që kursen hapësirë kur nuk përdoret.

Me siluetën dhe shkathtësinë e saj moderne, kjo karrige përfaqëson një zgjedhje të shkëlqyer për ata që kërkojnë një produkt që kombinon dizajnin, funksionalitetin dhe prakticitetin . Është perfekt për ata që duan t'i japin një ngjyrim moderniteti hapësirave të tyre pa sakrifikuar komoditetin dhe lehtësinë e mirëmbajtjes.

Karakteristikat :
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Klasa e vetëshuarjes V2
 • antistatike
 • Rezistent ndaj UV
 • Menaxhimi i madh jepet nga vendosshmëria (deri në 12 karrige).
Përfundimet e disponueshme:
 • e bardhë me shkëlqim
 • e zezë me shkëlqim
 • transparente
Dimensionet:
 • gjatësia: 42 cm (këmbët përpara) / 46 cm (këmbët prapa)
 • thellësia: 44 cm
 • lartësia 82 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro