4 karrige te punuara me sedilje polipropileni dhe kembe metalike - Mary

 • Kod: MARY
Lekë 24,187 Lekë 30,234 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 48.5
Thellësia (cm) 49
Lartësia (cm) 88

4 karrige te jashtme dhe te brendshme nga polipropileni dhe metali

4 karrige të brendshme dhe të jashtme të bëra me sedilje dhe shpinë nga polipropileni dhe këmbët metalike.
Elegante dhe joformale në të njëjtën kohë, kjo karrige kombinon sqimën stilistike me prakticitetin e përditshëm. Një dizajn minimal që shquhet për natyrën fluide dhe thelbësore të linjave moderne dhe të rrumbullakëta. Është jashtëzakonisht i hollë dhe i gjithanshëm, por në të njëjtën kohë shumë i qëndrueshëm dhe i fortë falë formës së bazës. Një prekje ngjyrash për çdo ambient.

Përfundimet e disponueshme:
 • të bardhë
 • e verdhe
 • e zezë
 • ndryshk
Dimensionet:
 • Gjatësia: 49 cm
 • Thellësia: 49 cm
 • Lartësia: 88 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro