Made in Italy

4 karrige të qëndrueshme në metal dhe polipropileni të bëra në Itali - Clarinda

  • Made in Italy
  • Kod: CLARINDA
lek 69.157,26 lek 81.361,48 -15%
Material Polipropileni dhe Metali
Masat 48x48x78 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Karrige ngrënieje në metal të pikturuar ose kromuar dhe polipropileni Made in Italy, 4 copë.

Clarinda është një karrige e bërë nga një strukturë metalike e disponueshme në 7 variante ngjyrash dhe një vend plotësisht i bërë nga polipropileni, gjithashtu i disponueshëm në 7 variante ngjyrash. Falë mundësisë së krijimit të kombinimeve të ndryshme të ngjyrave, kjo karrige mund të përshtatet në mënyrë të përkryer në dhomat më të larmishme në shtëpi, nga dhoma e ndenjes në kuzhinë e deri në dhomën e ngrënies. Për më tepër, Clarinda është stackable deri në maksimum 6 njësi.

Struktura përfundon:
- metal i bardhë i pikturuar;
- metal i pikturuar i zi;
- metal i pikturuar i kuq;
- metal i lyer me patellxhan;
- metal i pikturuar jeshil i errët;
- metal i ngrohtë me lyer gri;
- krom.

Ngjyrat e sediljes :
- Bardhë;
- rërë;
- e kuqe;
- patëllxhani;
- jeshile të errët;
- gri e ngrohtë;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në